DÖRT RENK 1000 ADET BALON

Çift Taraf dört renk baskılı,

1000 adet Balon fiyatıdır.

Daha fazla detay

3 ADET ÜRÜN, BU ÜRÜNLE AYNI KATEGORİDE

Balonlarımız 12 inç Tek renk baskılı balonlardır.

Çift Taraf baskılı, 

1000 adet için geçerli Balon fiyatıdır.

Fiyatlarımıza K.D.V dâhil değildir.

İstanbul dışı Balon siparişlerinizde kargo müşteriye aittir.

1000 adet Balon için çubuk ücreti KDV dahil 50 TL dir.

 

Balon

İnsanlar belli bir kitleyi kendilerine çekmek için reklama başvururlar. Bunlardan bazıları televizyon ve radyo yayınlarını, bazıları gazeteleri, diğerleri ise ilan panoları ve neon ışıklarını kullanır. Fakat Balon şişme ürünleri tanıtmak iş dünyasında ün kazanmaktadır.Balon şişme ürünleri kullanarak reklam yapmak diğer yollara göre daha ucuz olabilmektedir. Birçok küçük firma düşük reklam sermayeleriyle her ne kadar kiralamak pahalı olsa da,Balon şişme ürünler ile reklam yapmayı tercih etmektedirler ki bu da işe yaramaktadır.

Balon şişme ürünleri kullanarak reklam yapmaya başlamadan önce, reklam balonunuzu nasıl görüneceğini bilmeniz gerekir. Balon ne kadar büyük olacak? Balonu nereye koyacaksınız?Balonu aydınlatmalı mıyım yoksa aydınlatmamalı mı? Balon ne renk olacak? ve şekli nasıl olacak? Üzerine nasıl bir tasarım koymalıyım? Tasarım ve reklamla ilgili soruları yanıtladıktan sonra iş en uygun olanına ulaşmakta kalıyor. Belirli bir takım ihtiyaçlarınız varsa,balon reklamınız da ona göre fiyatlanacaktır. Unutmayın ki olabildiğince detaycı olmak önemlidir çünkü, böylece balon reklamınız sizin firmanızın bir sembolü olabilir.
 
Baskılı Balonlar: Baskılı balonlar fiyat olarak diğer reklam ürünlerine göre daha uygundur. Göz doldurucu ve ilgi çekici olması sebebi ile reklamlarınızı daha etkili hale dönüştürür. Özel balon baskı tekniğimizle özel baskı makinelerimiz dört renk baskı yapılabilir. Balonun tek yüzeyine dört ayrı renkte baskı yapılabildiği gibi dört ayrı yüzeye farklı renkte baskı yapabiliriz. 
Balonların üzerine tek yüz yapılan baskı, talebiniz doğrultusunda çift yüz olarakta basılabilir.Balonlar dekorasyon için kullanılacaksa ters baskılı yapmak gerekecektir.
Kutlu Doğum, doğum günü, sünnet, nişan yada düğünler gibi özel günleriniz için basılmasını istediğiniz fotoğrafınızı teslim ettikten en kısa sürede fotoğraf baskılı balonlarınızı teslim alabilirsiniz.
 

Salih Reklam artık Milimetrik Reklam olarak hizmet vermektedir...

.

Şu an müşteri yorumu bulunmamaktadır.

Yalnızca kayıtlı kullanıcılar yeni yorum gönderebilir.